Виготовлення та монтаж металоконструкцій

До 30 % коштів, вкладених у будівництво з використанням металоконструкцій, втрачається в недіючих елементах, недонавантажених перерізах каркасу тощо. Так працюють інженери-перестраховики, а ви — переплачуєте… Ви хочете переплачувати? Ні?!

Тоді наша пропозиція для вас

Ми пропонуємо реально заощадити до 30 % ваших коштів, що вкладаються в будівництво та реконструкцію об’єктів, які містять металоконструкції.

Компанія «Iron Business Group» — проектно-будівельне об’єднання з власним  виготовленням будівельних металоконструкцій.

Практикуємо як генеральне проєктування з нуля, так і реконструкцію об’єктів.

Сфера діяльності поширюється на всю територію України.

Напрямки нашої діяльності:

 • Проєктування, генеральне проєктування.
 • Виробництво і монтаж зварних металоконструкцій. Виробництво і монтаж легких металоконструкцій з гнутих оцинкованих профілів будь-якої складності та призначення.
 • Будівельно-монтажні роботи. Каркасні будівлі, повнокомплектні сталеві будівлі, господарські споруди (ангари, сховища, склади, теплиці тощо).

Наші можливості заощаджують ваші гроші!

Виробничі потужності компанії «Iron Business Group»  знаходяться в м. Умань, Черкаської області на території понад 3000 м2 і дозволяють випускати від 100 до 200 тонн металоконструкцій на місяць будь-якої складності та призначення.

Для виготовлення металоконструкцій ми маємо потрібне устаткування, оснащення та механізми, що дозволяють виконувати всі види робіт з прокатними профілями та листовим металом, а саме:

 1. Комбіновану автоматичну лінію плазмового і кисневого газополуменевого різання для розкроювання листового металу з корисною робочою зоною 2000 х 3000 мм. Товщина оброблюваного листа до 60мм.
 2. Стрічкопильні верстати для різання профільного металопрокату, великого сортового металопрокату, зварних балок, прутка, круга, квадрата та штаби.
 3. Багатофункціональні прес-ножиці для механічної обробки кутика, швелера, штаби і пробивання в них отворів.
 4. Ножиці гільйотинні для різання листового металу товщиною до 14 мм.
 5. Зварювальне обладнання для автоматичного зварювання в середовищі захисних газів або під шаром флюсу прямолінійних кутових швів у конструкціях складного перерізу.
 6. Вертикально-свердлильні верстати для обробки деталей з різних конструкційних сталей.
 7. Універсальні свердлильно-фрезерні машини на електромагнітній основі, що дозволяють виконувати свердління, зенкування та фрезерування в будь-якому положенні.
 8. Листозгинальний верстат для холодного згинання листового прокату до 5 мм.
 9. Універсальна лінія для збирання балок складного перерізу.
 10. Пневматичне і безповітряне фарбувальне обладнання.
 11. Вантажопідйомні механізми 5 т, 10 т.

Якщо ви хочете отримати оптимальні та надійні металоконструкції, оптимізувати витрати, почніть з простого — з телефонного дзвінка до нас.

Виконані роботи

Прокрутить наверх